Garde-robe: Letni trend

Czy macie takie miejsce, w którym na nowo możecie odnaleźć siebie?

W Trójmieście, moim ukochanym miejscem jest plaża między Grand Hotelem w Sopocie, a molem w Orłowie. Przestrzeń ta w magiczny sposób karmi moją wrażliwość. Tutaj zatrzymuję się, medytuję, relaksuję. To miejsce, gdzie morze wyśpiewuję swoją mantrę i dodaje mi sił, oczyszcza i inspiruje. Mój kawałek świata i propozycja letniego trendu. Nie wiem jak Wy, ale ja w długiej, kolorowej sukience od razu czuję klimat wakacji i choć niezobowiązująca jest superkobieca. Najchętniej noszę ją do balerinek lub etnicznych sandałków wraz z boho biżuterią, słomkowym kapeluszem i wiklinową torebką. A Wy?

-*-

Sukienka – ZARA

Torebka – SOLAR ( vintage )

Kapelusz – ZARA

Okulary – UVEX


4 thoughts on “Garde-robe: Letni trend

  1. Moim miejscem wspaniałego relaksu i oderwania się od wszystkiego jest zaciszny kawalek plaży, mała polanka w lesie albo po prostu lekko zapomniane przez ludzi miejsce lekko na uboczu miasta. Tam gdzie na chwilę można usiąść, podelektować się widokiem jak natura, nawet tknięta ręką człowieka-inżyniera, funkcjonuje, płynie własnym rytmem, nie zważajac na próby jej okiełznania przez obcą siłę.
    Każde miejsce jest dobre do tego, wystarczy tylko się otworzyć na bodźce, trochę zwolnić na chwilę i poświęcić się całą swoją uwagę temu co w danej chwili mnie otacza.
    Urocza, lekko romantyczna torebeczka.

  2. Madame D’dorf bardzo ładnie Ci w tej sukience! Szkoda tylko, że pogoda w Trójmieście teraz nie dopisuje. Udanych wakacji, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *